Duben 2012

Informace

28. dubna 2012 v 23:08 | *Mrs.Niam* |  System INFO! :)
-GRAFIKA?-
No tak jste možná někdo, kdo už sem chodí delší dobu, že jsem takovej "grafik" negrafik, každopádně mě tvoření v Photofiltru baví a tak nějak se mu věnuju už třetím rokem..:) A tak jsem sse rozhodla, že nějakou tu grafiku sem sem-tam přidám...:D Ikdyž né často..a né nějakou velkou grafiku..:D Prostě labelsy, oddělovače avatary..:)

-BLOGS AND BLOGERS-
Včera jsem hodně přemýšlela nad napsaním tohohle článku, ano měl to být článek ale pro dnešek by mě stačit odstavec :) Včera jsem tak různě projížděla všechny blogy o ONE DIRECTION a zarazila mě jedna věc, teda byly dvě. Nejdřív ta druhá, pro mě spíš lepší a pro vás spíš ta podstatná . Hodně mě potěšilo, že už se najdou i blogy, které ode mne kopírují..:) Jo většinu blogerů to asi nepotěší ale mě fakt jo, je fajn zjistit, že váš blog někoho zaujal a bere si od vás inspiraci, články, fotky. No a ta druhá pro mě daleko podstatnější, donutila mě přemýšlet nad tím jak to tu na blogu, vlastně funguje. Opravdu navštěvované blogy, s vysokou návštěvností mají dvě a více fungujících adminek, to je asi základ mého pozorování, jo naprosto podstatný :D . Jo mi máme taky dvě fungující adminky (Mrs.Horan trápí škola..:D Ale já budu mlčet jinak bude vraždit :D ) přidáváme fotky články atd..:) To druhý zjištění bylo pro mě vcelku shazující, SÁKRIŠ jak to všichni ti blogeři dělají, že jsou to jedničkáři s naprosto dokonalým prospěchem? :D
Vím, zní to jako bych vám záviděla (ne nezávidím sama se učím podle mě dobře a to je pro mě hlavní ;] ) a všechny házela do jednoho pytle, ale jak je možný, že se na každým druhým blogu dočtu že musí zabrat v Matice (příklad ;D ) ze, které jim vychází třeba skvělá 2? :D Asi je to fakt, blogovat nemůže čtyřkař nebo pětkař, jednak kvůli rodičům (čemuž bych se nedivila) nebo kvůli hrubkám v textu (těm se ale nevyvarue sebevětší chytrolín)..:) Prostě by mějen zajímalo, jakto, že jsou všichni blogeři tak chytří? :) Nenapadá vás něco? Jo vím, odstavec naprosto o ničem, ale mě by to vážně zajímalo..:)

Caroline Flack in Celebrity Juice [ Harryho bývalá přítelkyně {Myslím :) } ]

28. dubna 2012 v 22:09 | *Mrs.Niam* |  VG-Official

Caroline Flack byla hostem show Celebrity Juice :) Moderátorka se jí ptala na různé otázky jak ohledně jejího stylu co se týče muziky tak na jedno z hlavních témat, což byl Harry :)
-----------------------
→UPOUTÁVKY←
-----------------------

Fakta Harry (2)

28. dubna 2012 v 21:22 | *Mrs.Niam* |  Harry Facts atd...
038. Harry říká: "Moje vlasy jsou bipolární. Jednou jsou kudrnaté a jednou zase rovné"
039. Hledá dívku s nádherným úsměvem.
040. Liam jednou řekl, že nemoc One Direction je líbání Harryho.
041. Harry nechápe, proč je pro holky tak atraktivní.

Atetentát na HARICEF! :D

28. dubna 2012 v 20:55 | *Mrs.Niam*
Jó slyšíte VÝBORNĚ, teda čtete výborně!! :D Brzo uspořádám atentát na všechny HARICEFKY (předem se omlouvám všem, kteří jimi jsou, ale silně o tom pochybuju ;] ) Bože já jsem nehorázně naštvaná! Oni jsou MILÁČCI v ÓČKO chart poslední týden a on je ten HARICH porazí, no né! Grrr...:D Berte to ale s nadsázkou..:)

Niall na černo?!

27. dubna 2012 v 20:36 | *Mrs.Niam* |  Niall NEWS !
Určitě jste už slyšeli o tom, že Niall se chce nechat obarvit na černo, myslí si totiž, že to že je blonďák přispívá k jeho vsugerované nepopularitě (Miláček můj blonďatej!! :]* Kdyby to šlo, hned za ním pojede celej Niallers czech FUNclub :* ) Simon Cowel se k tomu ale vyjádřil tak, že Niall půjde na černo jen přes jeho mrtvolu..:D
Bože! Nikdy jsem nevěřila, že tohle řeknu ale MILUJU tě Simone! :D


One Direction interview with Elle Halliwell April 2012 on The Telegraph, Australia!

26. dubna 2012 v 11:01 | *Mrs.Niam* |  Interview
Rozhovor s Australskou reportérkou Elle Halliwell pro pořed/televizi (nevím :P) :) Jsou k sežrání, no ne? :)*♥♥

Wellington CHANGE

26. dubna 2012 v 10:55 | *Mrs.Niam* |  Turné

¨

Na jednom zahraničním webu jsem objevila zajímavé fotky z koncertu¨, myslím z Wellingtonu :) Kluci se oblíkly jinak než obvykle :) Fakt jim to seklo, každopádně na tom webu hodnotili jejich změnu také jako kladnou! :) Co víc si přát,že? :) Ještě tam bylo video, jenže nešlo sdílet, tak vám sem dám pár videí z Ytube :)FS-Better my heart 5.Díl (Jak to vlastně je?)

25. dubna 2012 v 22:12 | *Mrs.Niam* |  Better my heart
,,Jamesi, chápeš to? Oni jsou hvězdy, nebudou se mnou nic chtít mít?", řekla jsem nešťastným tónem a vzala z postele plyšáka a objala ho, opřela jsem se o zeď a cítila jak mi po tváři, kterou ještě před chvíli Niall líbal, stéká slza. James se na mě podíval a tu slzu setřel, nevím proč a častokrát mi příjde, jakoby byl James starší, byl to takový ten správný starší brácha, ikdyž byl mladší, sice jen o pár minut ale byl. Byl potrhlý, častokrát mi pil krev, ale stejně jsem ho měla hrozně moc ráda, vždycky při mě, při dobrém i zlém.,,Neřekl bych", usmál se a pokračoval: ,,Když jsi tu nebyla bavili jsme se o tobě. Niallovi se líbíš, a když zjistil, že jsem si pomotal jména byl vcelku smutný. Ale abych....",,Počkej počkej pomotal jména! Jak si můžeš kluka s kudrnatými vlasy, zelenýma očima splíst s klukem s černýma vlasama a hnědýma očima?" vytíkala jsem mu a nevěřícně vytřeštila oči ,,Cam, nech mě! Víš moc dobře, jaký mi jména dělají problémy."

Up All Night Tour DVD

25. dubna 2012 v 21:09 | *Mrs.Niam* |  One Direction

V lednu 2012 v Aréně BIC Bournemouth byli Louis, Harry, Zayn, Liam a Niall zachyceni na filmu prvního vyprodaného turné, zazpívali všechny své hity a pár překvapení.
Do Extra patří:
- Exkluzivní záběry odhalující zákulisí + dokumentární sledují život s 1D na turné.
- Videa WMYB , Gotta Be You a One Thing.
DVD si můžete objednat zde za £ 8.99 (269,9 KČ-doprava zdarma [ Ikdyž nevím jestli do ČR ;} ] )

Soutěž o Up all night DVD:)

25. dubna 2012 v 20:52 | *Mrs.Niam* |  One Direction
Lidí! :) N a 1D webu jsem objevila soutěž o Up all night DVD! :) Tak soutěžte! Já se s největší pravděpodobností taky zúúčastním :) Na stránku se dostnete kliknutím na obrázek níže ;) ↓↓

Tour 2013 in North America

25. dubna 2012 v 20:26 | *Mrs.Niam* |  Turné
Okey okey..:D Dejchej, nevztekej se! :) Tohle mě napadá každou chvíli když si čtu nějaké komenty amrických, či jiných fanoušků na twittru, kterým kluci odpoví! :) Ale..:) Projížděla jsem vidokanály na Ytube, jestli tam není něco nového (teda alespoň pro mě nového) a narazila jsem na pozvánku od kluků pro Americké fanoušky! Sakra! Oni tam pojednou už po X-tý a u nás ještě nebyli!! Opravdu jsem hrdá Češka (se sklony k Irsku, ale tohle teď nechme stranou ;D) ale proč na nás každý kašle? Nemají čas, okey to chápu, nic tady nevydělají, to už se chápe míň ale proč všichni říkají, že dělají muziku pro fanoušky, né pro peníze? No prostě mě to napěnilo! ;) Sakrá! Já je chci tady, při celosvětovém turné! Příští rok! Když už mají letos na pilno! Já se jich tu prostě dočkám!! :) Panebože myslete na ty spousty fanoušků, co jsou tady!! :) Mají vás taky rádi, ikdyž vy si toho nevšímáte! Měli by jste si pořdit vetší GLÓBUS!! :)* :D
No a teď to video...:) Třeba si ho užijete! :)

Up All Night-The Live Tour DVD Spots

25. dubna 2012 v 20:19 | *Mrs.Niam* |  Turné
Našla jsem pár spotů, videí, jak chcete z nocého DVD, které vychazí asi za 14 dní! :) Těšíte se? Já určitě, jen ještě nevím, jestli si ho objednám! :)
Moments

Louis, Liam a Zayn pošťuchují Harryho :P

25. dubna 2012 v 20:11 | *Mrs.Niam* |  Harry NEWS!
Určitě jste tohle video už viděli! :D Kluci poš´tuchujou Harryho při jeho sóle..:) Jen Niall♥ se neúčastnil! :)

Good MESSAGE for all Mrs.Styles :) Harry není zadaný! :)

25. dubna 2012 v 19:39 | *Mrs.Niam* |  Harry NEWS!
No..:) Přečetla jsem si jeden zahraniční bulvární plátek (takže nevím, co je na tom pravdy) a podle všeho spolu Harry a Ema nic nemají, jednalo se a jakýsi fingovaný vztah pro nějaký bulvár. Vyjádřila se k tomu jeho maminka, prý si je tím, že Harry s Emou nechodí jistá. Tak uvidíme..:) Každopádně, holky Stylesky? Nebo jak se vám říká (Napadlo mě ještě Harryovky :D Ale Stylesky zní líp, že? :D ) Co vy na to říkáte? :)


Officiálně potvrzená NESPOLUPRÁCE s Justinem Bieberem

24. dubna 2012 v 17:18 | *Mrs.Niam* |  One Direction

Tak mega spolupráce se nedočkáme, Justin officiálně potvrdil, že se v nejbližší době nic takového nekoná :/ :)
Despite recent rumours, Justin Bieber also said there were no plans at the moment for him to work with either One Direction or The Wanted.
[I přes nedávné spekulace Justin také potvrdil, že v nebližší době nehodlá spolupracovat s One Direction nebo The Wanted]

Otázka: Tak co si myslíte, mrzí vás to nebo jste naopak rády? :)

Návrat..absulutně bez fanfár! :)

23. dubna 2012 v 21:36 | *Mrs.Niam*
MIláčci! :) Chyběli jste mi MOC! :) Ale vracím se zpět v plné síle a od zítřka nastartujeme úplně nově a doufám, že v plné síle! :) Jinak jak už jistě víte, kluci jsou v OČKO CHARTU! :) A já si myslím, že ani Haricefky nás neporazí! :) Ale nebudeme si zbytečně fandit! :) Prostě hlasujte! :)


Happy Easter from NIALL

9. dubna 2012 v 14:04 | Mrs.Horan |  Niall Horan

Niall přeje VESELÉ VELIKONOCE :)Umřu! Volejte záchranku ! Pomoc! :')

9. dubna 2012 v 0:30 | Mrs.Horan

Áááááá ! POMOC ! Bože já asi omdlím ! Ááá, to se nedá popsat ta radost! :')
Jsem totálně rozklepaná .. <'3
Teď k věci → Napsala sem Niallovi ( Na jeho pravý účet, je to jeho pravý účet sám to potvrdil v jedno z videodeníku )
Napsala sem mu a on mi odepsal !! Ááá , on odepisuje fanynkám !

PANEBOŽE <3 Jo, možná to není nic velkýho ale .. já sem totálně vyklepaná :))


Jo, možná to říká, píše všem fanynkám ale mě to strašně potěšilo :')

HAPPY EASTER

8. dubna 2012 v 12:58 | Mrs.Horan |  One Direction

VESELÉ VELIKONOCE VŠEM ! Vám přejí jak KLUCI tak i Já ! :)
A velikonoční video od všech :D