FS-Better my heart 6.Díl ( Pizza večer)

12. srpna 2012 v 10:00 | *Mrs.Niam* |  Better my heart
= BETTER MY HEART
DÍL ŠESTÝ
Je to asi týden od mojí líbačky s Niallem píšeme si SMSky, voláme si, jednou jsme byli venku, ale tajně, tak aby se Harry zatím nic nedozvěděl, řeknu mu to až bude správný čas. Vím, že to není správné, ale on se z toho 100% rychle oklepe.
Seděla jsem společně s bráchou, Frediem a Adele na terase a řešili jsme školu a profesorku Greenovou, byla nadmíru neoblíbená..(Teda v okruhu mích přátel a mě samotné). Brácha namítal, že tak skvělá trenérka fotbalových roztleskávaček(Fotbalista..co dodat..), nemůže být zas tak příšerná učitelka matematiky.

Mýlíl se. ,,Ale tak víš co, ukážu ti dnešní úkol, sice to nebudeš umět vypočítat, ale aspoň uvidíš jak MOC je dlouhý" Byli jsme sice dvojčata, ale on chodí do třídy, která je speciálně zaměřená na sport, tekže nejsme spolužáci. Zvedla jsem se a šla do obýváku pro sešit s učebnicí, ale jen jsem zašla za dveře ozval se Fredie ,,Zase si ji namíchnul, musí vždy dosáhnout svého, palička ( Tak mi často říká, netvrdím, že bych zato nemohla sama ale rozhodně se mi tahle přezdívka nelíbila, spíš naopak)"..Byla jsem v mžiku zpět a Frediho zaslouženě, ale jemně uhodila sešitem do hlavy, jen se usmál.,,Prcku..! " řekla jsem s úsměvem, vlastně jsem mu oplatila svojí přezdívkou, kterou taky strašně miloval. Ono aby jste rozuměly, nebyl o moc větší než Ad. Adele nás pobaveně sledovala a něco kreslila do svého skicáku, ale když jsem do něj chtěla nahlídnout zakryla ho. Napadlo mě, že by to mohlo mít souvislost s mími, pomalu ale jistě se blížícím 18-tými narozkami. Bylo září, vlastně konec. Na Londýn neobvykle teplé září. A já měla za 14 dní narozky, přesně 14 října. Vlastně, my měli narozky.
Pak jsme ještě něco málo řešili až nakonec oba odešli. Asi ve čtyři přišli naši z práce a nesli pizzu. Miluju naše pizza večery, rodiče koupí pizzu, každmu takovou jakou má rád, a potom sledujeme třeba Harryho Pottera, toho mám obzvlášť ráda. Pomohla jsem mamce umýt nádobí, a pak už nám nic nebránilo věnovat se pizze a následně filmu. Snědli jsme pizzu a já se chystala pustit film když někdo zazvonil u dveří. ,, Jdu otevřít", řekla jsem né, moc nadšeně. Ve dvřích na mě navíc nečekalo moc příjemné překvapení, Harry. ,,Nechceš jít ven?"zeptal se s rozšťáckým úsměvem. Popravdě? Vůbec se mi ven nechtělo. Ale souhlasila jsem. Šla jsem za mamkou a ta nic nenamítala, brácha na mě významě podíval, ale nic nedodal. Harryho jsem nechala čekat venku s tím, že se jdu převlíct a upravit. Zašla jsem do pokoje a v mžiku na sebe naházela první věci co mě přišli pod ruku, vypadala jsem docela dobře, jemně jsem se nalíčila a šla se obout. Seděla jsem v předsíni a zavazovala si tkaničky conversek, když se za mnou vkradl brácha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FS-Better my heart

Ano 55.6% (25)
Ne 22.2% (10)
Něco mezi 22.2% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama