Říjen 2012

a Hned pro začátek omluva..:)

28. října 2012 v 19:18 | *Mrs.Niam* |  Craps....
Moc se všem omlouvám, ale jedu na seminář z projektu ,,Krajina okolo nás" takže nevím jak to tam bude s počíítačemm.:) Ale je to jen na týden a možná se mi podaří překecat kamaráda aby mi půjčil notebook..:) Takže uvidíme..:) Mám vás všechny moc ráda a udělám všechno co bude v mých silách..:)

Wanna be Affilitales! :))

28. října 2012 v 19:07 | *Mrs.Niam* |  Spřátelené stránky
Ahoj všem! :) Jelikož jsem se rozhodla renovovat blog, tak přibÍRÁM Affs..:) S pár blogama už jsemse spojila, uvidíme co z toho vzejde..:) Ale...:) Kdyby jste měl někdo zájem do komentářů napište..:)
*Přezdívku/jméno:
*blog
*A o čem máte blog..:)
Je mi srdečně jedno jak často zavítáte, jen by to možná chtělo jednou týdně..:)) :P

V počítači nepořádek, a já pořád nikde! :D

28. října 2012 v 10:11 | *Mrs.Niam* |  Craps....
Asi už vás to musí pořádně..ehm, štvát..:D Jávím, pořád slibuju a pořád tu nejsem, ALE! :D Co není může být a ono to vlastně taky bude..:D První a asi zásadní změna je, že jsem zapracovala na novém designu, tak abybyl blog přehlednější (a hlavně jsem si uklidila vesložkách s obrázky! Díky bohu za hromadné mazaní!! :D ) Taky se mi v počítači nakupily spousty a spousty obrázků, animací..:D
No a taky jsem si rozmysella, jak bude blog dál fungovat. Jelikož jsem si tu zbyla asi sama (což se mi samozřejmě nelíbí, ale...:D Nedá se nic dělat,jsem holka, šikovná, nějak to zvládnu..[Kdokoliv by měl zájem být adminem, ozvěte se mi]..:P) Rozhodla jsem se, že přestanu opírovat styl jiných blogů..Nejsemtotiž žádná veřejá galerie 1D fotek, a už vůbec né továrna na fakta..;D Tak budu prostě přidávat od všeho něco..:) Fakta dám do jedné rubriky a vůbec to tu celé překopu, tak jako kdyby to tu bylo od začátku.:) Mám na to více-méně celé dopolednae čas (K mojí velké NElibosti tady napadlo už zase!! 15 cm sněhu, taže se mi ven opravdu nechce, byl by ze mě rampouch :D )
Takže v bodech
*Přenastavení designů
*Předělávky rubrik
*Sepsání článků o nová AFFS
atak dále..:D Je tohohodně co musím stihnout..:D

Screens from DE magazines

21. října 2012 v 19:38 | *Mrs.Niam* |  PG-z časopisů


Koukala jsem po různých facebookových stránkách a už asi před měsícem přidala Německé Bravo! :D No a dneska jsem tam objjevila,že na obálce jsou kluci a sháním zněj článek..:D Musím prošacovat všechny weby a najduho,jakože se *Mrs.Niam* jmenuju! :)) No, tak doufám, že to najdu, zatím jen malá ochutnávka :)

I'm BACK PEOPLE! :D

21. října 2012 v 17:52 | *Mrs.Niam* |  Craps....
Lidičky mojí! :) Takže všechno jakž-takž v pořádku a MRS.NIAM se vrací v celé své kráse! :)) a DOUFÁM, že se mi povede nahnat tolik lidí, co předtím! :D Miluju vás ( A KLUKY samozřejmě) :)

Vítejte v Anglii (11)

14. října 2012 v 18:55 | *Mrs.Niam* |  Vítejte v Anglii

Pohled Lexí:
,,Kdo je?" zeptala jsem se bez delšího váhání, beztak to bude někdo z holek, pomyslela jsem si. ,,Můžu", slyšela jsem klučičí hlas, Niallův, byl takový váhavý. ,,Moment," odpověděla jsem. Přece s ním nebudu mluvit jenom v tričku a v kalhotkách. Rychle jsem na sebe hodila kalhoty a otevřela dveře. Vypadalo to jako by brečel, smutnou tvář, se ale snažil zamaskovat né zrovna věrohodným úsměvem.,,Nialle, jsi v pořádku?" bylo první co mě napadlo. ,,Mám strach, že je na mě Tris naštvaná.." ,,Kvůli tomu bazénu?" skočila jsem mu do řeči. ,,Jak to víš?" ,,Řekněme tomu, kamarádská intuice..Ikdyž to byli spíš kluci v bazénu," bez váhání jsem chrlila odpověd. ,,Novinky se tu šíří sakra rychle. Ale co myslíš? Nechtěl jsem ji naštvat, měla to být sranda," ,,Nialle? Klid prosím tě. Za ty necelý tři měsíce Tris jak-tak koukám ještě moc neznáš. Ona si to srovná, je paličatá, ale není zákeřná, že by se kvůli takový hlouposti naštvala. Je jen namýchnutá.

Pozastavení

11. října 2012 v 11:22 | *Mrs.Niam*
Ahoj všem, moc se omlouvám za neaktivitu, jenže život mi v momentálních chvílích přichystal opravdu krušné chvíle, moc se všem omlouvám a blog prozatím pozastavuji, alespoň co se týče mě..:) Mám vás ráda lidi a pokusím se baych na blog měla co nejvíc času...